Відбулося вручення нагород

|  08. 02. 2024

Засідання 50 сесії Білоцерківської міської ради, яке відбулося 8 лютого, розпочалося із вручення низки нагород різних рівнів білоцерківцям, які зробили значний внесок у наближення Перемоги нашої держави у боротьбі з агресором. Це військовослужбовці, представники правоохоронних органів та волонтери.

Міський голова Геннадій Дикий нагородив нагрудними знаками «Відзнака міського голови» та «За заслуги перед містом» волонтерів:

Перловського Петра Олександровича

Борозенець Марину Анатоліївну

Самохвал Ярославу Юріївну.

Народний депутат України Микола Бабенко вручив низку грамот представникам правоохоронних органів, які брали участь у воєнних діях.

Зокрема, грамотами Верховної Ради України були нагороджені:

Коряк Максим Вікторович – майор поліції, командир полку патрульної поліції

Коваленко Максим Вікторович – капітан поліції

Скопець Вадим Олександрович – лейтенант поліції

Міщук Андрій Русланович – капітан поліції.

Голова Білоцерківської волонтерської групи Юрій Москаленко зачитав витяг з Наказу Міністра оборони України від 19.01.2023 р. №60, відповідно до якого, за значний особистий внесок в організацію та надання всебічної допомоги особовому складу військових частин і підрозділів Збройних Сил України, підтримання бойового духу захисників державного суверенітету та територіальної цілісності України та активну волонтерську діяльність відзнакою Міністерства оборони України – нагрудним знаком «Знак пошани» був нагороджений Білик Віталій Вікторович.

Відзнакою Міністерства оборони України – медаллю «За сприяння Збройним Силам України» було нагороджено:

Бондар Оксану Миколаївну

Бутенко Інну Юріївну

Міщенка Валерія В’ячеславовича

Центелевича Максима Вікторовича.

Також, відповідно до витягу з Наказу Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного від 24.12.2023 р. №3076, за значний особистий внесок у наданні всебічної допомоги підрозділам Збройних Сил України, силам оборони, активну волонтерську діяльність в умовах воєнного стану почесним нагрудним знаком «За сприяння війську» були нагороджені:

Азаров Геннадій Миколайович

Тупиця Олексій Анатолійович

Федченко Анна Іванівна

Штонда Олена Сергіївна.

Низку нагород вручили депутати Київської обласної ради Олександр Поляруш та Юрій Савчук. Відзнакою Київської обласної ради «Нагрудний знак «За заслуги перед Київщиною» був нагороджений депутат Білоцерківської міської ради, волонтер Петрик Юрій Федорович.

Почесними грамотами Київської обласної ради та цінними подарунками були нагороджені військовослужбовці:

Магамадов Різван Рамзанович – розвідник миротворчого батальйону ім. Джохара Дудаєва

Шевченко Давид Отарович – солдат третьої окремої штурмової бригади.

Подяками Київської обласної ради та цінними подарунками були нагороджені правоохоронці, які брали участь у воєнних діях:

Зайчук Ігор Олександрович – заступник командира другого штурмового батальйону третьої окремої штурмової бригади;

Малишев В’ячеслав Володимирович – сержант, командир 1 взводу Другої зенітної ракетної батареї;

Скопець Вадим Олександрович – лейтенант поліції, старший інспектор відділення моніторингу;

Міщук Андрій Русланович – капітан поліції, інспектор взводу №2;

Коряк Василь Вікторович – майор поліції командир полку патрульної поліції;

Світовий Олександр Валерійович – старший лейтенант поліції, т.в.о. командира полку патрульної поліції;

Коваленко Максим Вікторович – капітан поліції;

Перловський Дмитро Олександрович – капітан поліції;

Левашов Дмитро Сергійович – сержант поліції;

Махлай Максим Станіславович – старший лейтенант поліції.

За вагомий особистий внесок у розвиток м.Біла Церква, плідну сумлінну працю, професіоналізм, високу відповідальність та активну громадську позицію Подяками Київської обласної ради були нагороджені:

Поліщук Леся Василівна – волонтер;

Мазурук Інна Олександрівна – начальник управління комунікації, інформаційної та цифрової політики Білоцерківської міської ради;

Ляшенко Анатолій Вікторович – депутат Білоцерківської міської ради, волонтер;

Морський Василь Петрович – заступник міського голови;

Загородня Галина Іванівна – начальник відділу управління персоналом міської ради;

Коваль Ольга Миколаївна – головний спеціаліст відділу управління персоналом міської ради;

Бичек Роман Валерійович – заступник начальника управління культури і туризму – начальник відділу культури і мистецтв Білоцерківської міської ради;

Марченко Олена Григорівна – головний спеціаліст відділу культури і мистецтв Білоцерківської міської ради;

Жук Вікторія Олександрівна – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії.

Тож вітаємо із заслуженими нагородами, бажаємо і надалі примножувати здобутки своєю працею – задля наближення Перемоги та розвитку Білоцерківської громади.