Білоцерківська громада лідирує в рейтингу ТОП-40 за показником «бюджет/відсоток бюджету на оборону»

|  12. 03. 2024

До річниці повномасштабної війни антикорупційна громадська організація «Спротив» підготувала перший в Україні рейтинг ТОП-40 міст за відсотком допомоги Силам оборони у 2022 році та за 10 місяців 2023 року. За результатами цього дослідження, у 2022 році Біла Церква посіла п’яту сходинку, поступившись таким містам, як Мукачево, Житомир, Дніпро та Коломия. За 10 місяців 2023 році наша громада суттєво зросла в рейтингу, посівши друге місце в рейтингу після міста Мукачево.

Основною вимогою організації під час складання рейтингу ТОП-40 було спрямування містами 20%+ бюджетних коштів на оборону.

Тож за результатами 2022 року Білоцерківська громада спрямувала на оборону держави 5,06% свого бюджету, або 138 млн грн. Обсяг загального бюджету – 2,7 млрд грн.

За підсумками 10 місяців 2023 року, наша громада більш ніж утричі збільшила бюджетні видатки заради наближення перемоги. І цей показник становить 15,38% бюджетних коштів, або 459 млн грн, тоді як обсяг загального бюджету дорівнює 2,9 млрд грн.

«Пишаємось нашою громадою. Працюємо над тим, щоб стати кращими, – написав на своїй сторінці «Фейсбук» Білоцерківський міський голова Геннадій Дикий. – У відсотковому значенні наша громада у лідерах показнику «бюджет/відсоток бюджету на ЗСУ»… Ми у відсотковому значенні від нашого бюджету допомагаємо нашому війську значно більше, ніж великі міста-мільйонники. Працюємо...».

Посилання на оригінальний пост тут: https://www.facebook.com/share/p/K3Dn5sxU76h9u5iV/