Донорство як внесок у перемогу: у Центрі служби крові відзначили працівників та друзів закладу

|  25. 06. 2026

24 червня в приміщенні КНП КОР «Київський обласний центр служби крові» відбулася зустріч із колективом медзакладу за участі секретаря міської ради Володимира Вовкотруба, а також партнерів та друзів.

Під час заходу секретар Білоцерківської міської ради Володимир Вовкотруб привітав присутніх із Днем донора, подякував, за нелегку, але вкрай за важливу сьогодні справу:

«Війна внесла свої корективи у наше життя, і потреби у запасах крові значні і зростають кожного дня. Робота, яку ви проводите, необхідна для нашого суспільства, і таким чином, ви робите внесок у нашу спільну перемогу. Бажаю вам гарного настрою, бажання працювати, позитивних новин, щоб вас оточувало якомога більше позитивних людей, а також здоров’я вам та вашим рідним, адже це головне для кожної людини. Нехай ваша праця завжди буде гідно оцінена, адже ви робите надзвичайно важливу справу!»

Працівникам Центру служби крові вручили Грамоти Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету - за бездоганну професійну діяльність, відданість обраній справі, вагомий особистий внесок у забезпечення населення якісними компонентами донорської крові та з нагоди Всесвітнього дня донора крові.

У свою чергу, колектив закладу подякував представникам міської влади та партнерам за підтримку й допомогу в організації Дня донора, який уже став важливою частиною розвитку донорського руху в громаді.

Завдяки небайдужості цих людей вдалося долучити донорів до проведення благодійної акції «Твоя кров переможе» (https://bc-rada.gov.ua/node/17429). Акція відбулася в Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви напередодні Всесвітнього дня донора, який щороку відзначається 14 червня. Саме завдяки спільним зусиллям вдалося не лише встановити рекорд - 131 донацію, а й привернути увагу до донорства як до справи, що рятує життя.

Тож подяки від КНП КОР «Київський обласний центр служби крові» отримали: депутат БМР Андрій Король, директор КП БМР «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви» Тетяна Бендус, заступник директора КП БМР «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви» Оксана Сахарова, представники БО «Благодійний фонд «Юніті Фундація», гуртово-роздрібного складу «Бджілка».

Подяки вручила генеральний директор КНП КОР «Київський обласний центр служби крові» Катерина Кваша, яка сказала слова вдячності медикам та партнерам медзакладу.

Андрій Король, звертаючись до присутніх, наголосив, що працівники Київського обласного центру служби крові роблять надзвичайно важливу справу, яка рятує життя людям. Також побажав медпрацівникам, аби їхня праця була належно оцінена з боку держави.

Донорство залишається справою, яка об’єднує людей заради найвищої цінності — людського життя. І саме завдяки такій спільній підтримці цей рух продовжує розвиватися. Тож долучайтеся, адже ваша кров може стати чиїмось порятунком.

Фото