Відбулося засідання виконкому

|  23. 10. 2018

23 жовтня, під головуванням міського голови Геннадія Дикого, відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, під час якого було розглянуто низку питань, що забезпечують життєдіяльність Білої Церкви.

Про початок опалювального періоду

Розпочинаючи розгляд питань порядку денного міський голова поінформував, що опалювальний сезон вже було розпочато в лікувальних установах міста, від сьогодні теплоносій подаватиметься у шкільні та дошкільні навчальні заклади.

В ході засідання членами виконавчого комітету одноголосно було  підтримано Рішення про процедуру включення систем опалення в м.Біла Церква міської ради.

Відповідно до даного рішення, враховуючи нормативно-правові акти щодо середньодобової температури зовнішнього повітря та подальше пониження температурних показників,  з 25 жовтня ц.р. буде розпочато опалення в житловому фонді  міста.

Затверджено перелік переможців Громадського бюджету

Членами виконавчого комітету було затверджено перелік проектів переможців, які пропонуються до фінансування у рамках Громадського бюджету м. Біла Церква на 2019 рік.

Доповідаючи дане питання, заступник міського голови Інна Новогребельська поінформувала, що Громадський бюджет у Білій Церкві реалізується вдруге. Всі проекти, які виграли в минулому році були реалізовані у поточному, їх взято на утримання відповідними балансоутримувачами.

 Цього року перемогу здобули 10 проектів: 2 малих та 8 великих. Всі вони пройшли експертні оцінки  та отримали  висновки від відповідальних структурних підрозділів.

Переможцями стали: 

№ проек-ту

Назва проекту

Назва об’єкту

Найменування головного розпорядника

Видатки на 2019 рік, грн

036

Простір для відпочинку та спілкування

Реконструкція рекреативної зони острова Дитинства (облаштування зони відпочинку) в т.ч. ПКД

Департамент житлово-комунального господарства міської ради

297 000

003

Створення гуртка «Школа робототехніки»

Придбання обладнання для забезпечення роботи гуртка робототехніки та навчання викладача Комунального закладу Білоцерківської міської ради Клуб за місцем проживання «Прометей» ( "Школа робототехніки") по вул. Східна, 22

Управління з питань молоді та спорту міської ради

212 611

015

Профілактика передракових захворювань та раку шийки матки у жінок м. Біла Церква

Придбання  медичного обладнання,  меблів, комп’ютерної техніки для Комунального некомерційного

підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківський пологовий будинок»

Управління охорони здоров’я міської ради

492 600

Капітальний ремонт приміщення КНП БМР «Білоцерківський пологовий будинок» по вул. Ярослава Мудрого, 44 в м. Біла Церква Київської області

Відділ капітального будівництва міської ради

308 000

028

Паростки

Реконструкція теплиці Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов по вул.  Логінова, 28  в м. Біла Церква Київської області

Відділ капітального будівництва міської ради

995 000

011

Сонячне тепло для лікарів та пацієнтів

Реконструкція системи гарячого водопостачання з встановленням альтернативного джерела енергії блоку «Б» КНП БМР «Білоцерківська міська лікарня  №2» по вул. Семашка, 9 в м. Біла Церква Київської області

Відділ капітального будівництва міської ради

 

998 990

022

Скульптура з бронзи видатному українському єврейському письменнику Шолом-Алейхему

Благоустрій території за адресою: вул. Леся Кубаса, 4 з встановленням скульптури видатному українському єврейському письменнику Шолом-Алейхему

Департамент житлово-комунального господарства міської ради

821 000

013

Поліклініка без черг та обмежень – сервіс, який полегшує життя лікарів та пацієнтів

Придбання комп’ютерної техніки для впровадження інформатизації Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня  №2» 

Управління охорони здоров’я міської ради

587 800

004

Енергозбереження - крок до майбутнього

Реконструкція системи електропостачання з встановленням альтернативного джерела енергії КНП БМР «Білоцерківська міська лікарня  №1» по вул. Ярослава Мудрого,49 в м. Біла Церква Київської області

Відділ капітального будівництва міської ради

 

999 153

032

Інклюзивний простір для занять адаптивною фізкультурою та сенсорною інтеграцією

Капітальний ремонт приміщення КЗ БМР клубу за місцем проживання «Прометей» по вул. Східна, 22  в м. Біла Церква Київської області

Відділ капітального будівництва міської ради

 

50347

Придбання, доставка, встановлення  обладнання, жалюзі та меблів для створення інклюзивного простору для занять адаптивною фізкультурою та сенсорною інтеграцією на базі  Комунального закладу Білоцерківської міської ради Клуб за місцем проживання «Прометей» (вул. Східна, 22)

Управління з питань молоді та спорту міської ради

455 153

042

Здоров'я, сила і краса - основа для досягнення життєвого успіху в сучасному світі (встановлення теплообмінника в приміщенні басейну)

Реконструкція системи теплопостачання БНВО «ЗОШ №15-ДЮСОК» по вул. Польова, будинок 70 в місті Біла Церква Київської області

 

Відділ капітального будівництва міської ради

 

995000

 

Всього громадський бюджет

7 212 654

Відповідно до прийнятого рішення, розпорядникам коштів доручено в бюджетному запиті на 2019 рік врахувати видатки на реалізацію відповідних проектів переможців та подати до міського фінансового управління для включення до бюджету міста на наступний рік.

Міському фінансовому управлінню міської ради, при формуванні бюджету міста на 2019 рік, доручено врахувати пропозиції виконавців Програми реалізації громадського бюджету (бюджет участі) у м. Біла Церква на 2017–2020 роки щодо необхідної потреби в коштах та забезпечити фінансування в межах затверджених бюджетних призначень на відповідний рік.

Виконком підтримав винесення на сесію Програми щодо забезпечення діяльності Муніципальної варти

Під час засідання виконавчого комітету було схвалено проект рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Програми забезпечення діяльності комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Муніципальна варта» на 2019-2021 роки» .

Варто наголосити, що Муніципальна варта є уповноваженим представником Білоцерківської  міської ради в сфері дотримання та виконання вимог законодавства про благоустрій населених пунктів, про відходи. Вирішення проблем забезпечення правопорядку значним чином залежить від чітко налагодженої роботи діяльності Муніципальної варти. Головними аспектами цієї діяльності є: контроль за виконанням Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Біла Церква, забезпечення виконання законодавства в сфері екологічної безпеки, боротьба зі стихійної торгівлею, робота з профілактики правопорушень.

Відповідно до Програми, яка буде винесена на розгляд сесії міської ради,  вищезазначені питання й є головними завданнями діяльності КП БМР «Муніципальна варта». Метою Програми є також покриття видатків, пов’язаних з виконанням делегованих органом місцевого самоврядування повноважень та завдань щодо здійснення контролю, які передбаченні даним документом.

Доповідаючи дане питання керуючий справами виконавчого комітету міської ради Сергій Постівий наголосив, що Програма була розроблена після вивчення досвіду і практики, яка застосовується в інших містах, де діють аналогічні установи та роз’яснень Антимонопольного комітету щодо делегованих функцій, непритаманних відповідним підприємствам, які органи місцевого самоврядування делегують їм для виконання.

«Раніше виконавчий комітет делегував Муніципальній варті і уповноважив її працівників на складання протоколів про вчинення ряду адміністративних правопорушень на території Білої Церкви, - зазначив Сергій Постівий. - Оскільки, досліджуючи дане питання Антимонопольний комітет встановив, що виконання делегованих функцій, які не несуть за собою отримання прибутку (відповідно до Статуту підприємства)  можуть бути компенсовані органами місцевого самоврядування й була розроблена дана Програма. Зокрема, мова йде про складання адміністративних протоколів про порушення в сфері благоустрою, демонтажу відповідних тимчасових споруд та МАФів та ін».

Програма  розроблена на три роки, передбачений обсяг фінансування  становить  8805,0 тис. грн.

Щоб міські дороги були взимку в належному стані

З метою забезпечення належного утримання автомобільних доріг, вулиць,  шляхів міста в зимових умовах 2018-2019 років, виконавчий комітет міської ради прийняв відповідне рішення.

Зокрема, затверджено  перелік  підприємств, установ, організацій  для  їх  залучення  (за згодою)  до робіт по очищенню автомобільних доріг міста Біла Церква від снігу наступної зими. Всього планується залучити 22 підприємства різних форм власності.

Керівникам ТОВ «Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління» (за згодою), КП БМР  Житлово-експлуатаційних контор №№ 1, 6, 7 доручено забезпечити підготовку техніки та прибирального інвентаря до роботи в зимових умовах, підготувати необхідну кількість соляно-піщаної суміші та забезпечити виконання робіт по ліквідації снігових заметів.

Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради доручено визначити місця вивозу снігу, забезпечити координацію роботи підприємств, організацій по очищенню автомобільних доріг міста та  контроль за належним  утриманням доріг  в зимових умовах.

Створено  комісію з інвентаризації захисних споруд цивільного захисту міста

Членами виконавчого комітету міської ради було прийнято рішення про постійну міську комісію з інвентаризації захисних споруд цивільного захисту міста і обстеження будівель і споруд комунальної власності для укриття населення.

Рішенням утворено дану постійну комісію, затверджено  положення щодо регулювання її функціонування.

Орган утворено з метою контролю за наявністю та фактичним технічним станом захисних споруд, їх належним утриманням та  експлуатацією, встановлення рівня їх готовності до використання за призначенням, а також недопущення їх хаотичної реконструкції та переобладнання. Також комісія має встановити для виконавчих органів і комунальних підприємств міської ради єдиний підхід до організації укриття населення в умовах надзвичайних ситуацій військового чи техногенного характеру на території м. Біла Церква.

Інші питання, розглянуті під час засідання:

-розглянуті  питання використання комунальної власності;

-встановлено режим роботи низки об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення;

-розглянуті рішення щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами;

-затверджено Положення про комісію з питань захисту прав дитини та її склад в новій редакції;

-розглянуто ряд опікунських питань, щодо захисту майнових і житлових прав дітей  та інших питань, з яких прийняті відповідні рішення.